IV liga: Legia II 2-1 Legionovia

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 11 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej swój mecz rozegrały rezerwy warszawskiej drużyny. Podopieczni Jacka Mazurka wygrali z Legionovią 2-1. Do przerwy Legia prowadziła 2-0 po golach Paluchowskiego (głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego) i Trochima (indywidualny rajd prawą stroną boiska). Legioniści zagrali dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu z Hutnikiem Warszawa.
Niemal bez zarzutów spisywała się formacja oboronna - w drugiej połowie goście ani razu nie oddali celnego strzału na bramkę Gostomskiego. Honorowego gola pomogli im zdobyć legioniści. W 57. minucie zawodnik Legionovii znalazł się sam na sam z Gostomskim, a obrońca Legii Wocial tak nieszczęśliwie interweniował, że wbił piłkę do siatki.

Skład Legii II: Gostomski - Wysocki, Chałas, Rawa, Wocial - Jezierski (78' Kaśnikowski), Ogórek, Frączczak, Trochim (88' Świdzikowski) - Paluchowski (81' Moczyński), Polniak (72' Ambrożewicz)

Żółta kartka: Ogórek

We wtorek na Konwiktorskiej miało odbyć się spotkanie Polonii II z rezerwami Legii. Na 90 procent do tego spotkania nie dojdzie, bo gospodarze czynią starania, aby przesunąć mecz na wrzesień.