Rezerwy wygrały 2-1 z Mazurem

rafał mikos, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w niedzielę spotkaniu rezerwy Legii pokonały Mazura Karczew 2-1. Do przerwy "dwójka" wygrywała 1-0. Gola zdobył w 3. minucie Michal Gottwald, jednak gra niespecjalnie się Legii układała. W 63. minucie rezultat meczu podwyższył na 2-0 Maciej Korzym, wykorzystując dobre podanie Jezierskiego. Dwadzieścia minut później, po zderzeniu Muchy z Rafalskim, zawodnik Mazura - Głąbicki, wepchnął piłkę do pustej bramki. To był ostatni gol, jaki padł w tym spotkaniu. Pod koniec meczu Mazur przycisnął, ale rezerwiści ostatecznie dali radę wybronić wynik.
W 43. minucie z powodu urazu boisko opuścił Artur Chałas. Mecz obserwowało ok. 180 osób.

Legia zagrała w następującym składzie: Mucha - Chałas (43. Jezierski), Rawa, Rafalski, Wocial - Korzym (89. Kaśnikowski), Frączczak, Ogórek, Polniak (66. Ambrożewicz) - Gottwald, Janczyk (68. Paluchowski).

Żółte kartki w zespole Legii zobaczyli: Chałas i Korzym.