IV liga: Pogoń 2-1 Legia

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii przegrały dziś z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po golu Jakuba Polniaka w 10 minucie. Po zmianie stron od 60 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, ale mimo to potrafili strzelić nam dwie bramki. Najpierw z rzutu wolnego w 65. minucie wyrównał Sazanowicz, a w 76. minucie Mikulski ustalił wynik na 2-1. Legia również kończyła mecz niepełnym składzie, bo czerwony kartonik za faul otrzymał Ogórek. Spotkanie oglądało około 350 widzów.
Skład Legii II: Gostomski - Wysocki, Rawa, Rafalski, Wocial - Jezierski (84' Świdzikowski), Ogórek, Frączak, Ambrożewicz (75' Kaśnikowski) - Polniak (61' Muczyński), Paluchowski