Reprezentacja: Polska 1-3 Finlandia

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś w Bydgoszczy reprezentacja Polski przegrała z Finaladią 1-3. "Biało-czerwoni" zagrali beznadziejnie, a dwa gole strzelił nam Jari Litmanen. Fatalny błąd w 54. minucie bramce popełnił Jerzy Dudek, który źle wybił piłkę i skrzętnie wykorzystał to Litmanen. Dwadzieścia minut później Głowacki faulował w polu karnym i nie dość, że otrzymał czerwoną kartkę, to Litmanen z 11 metrów podwyższył na 2-0. W 86. minucie Vayrynen strzelił trzecią bramkę dla Finladnii, a honorowe trafinie dla Polski w ostatniej minucie meczu zaliczył Garguła.

Polska: Dudek - Wasilewski, Głowacki, Bąk, Michał Żewłakow - Błaszczykowski (46' Jeleń), Szymkowiak (46' Smolarek), Radomski, Krzynówek - Żurawski, Frankowski (74' Garguła).

Finlandia: Jaaskelainen - Pasanen, Hyypia, Tihinen, Kallio - Heikkinen, Litmanen (87' Forssell), Väyrynen, Tainio, Kolkka (78' Nurmela) - Johansson (67' Eremenko Jr.).

żółta kartka: Vayrynen (Finlandia)
czerwona kartka: Głowacki
sędziował: Laureat Duhamel (Francja).
widzów: 17000.