IV liga: Polonia II 3-0 Legia II

turi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu IV ligi, rozgrywanym na Konwiktorskiej, Legia II przegrała z rezerwami Polonii 3-0. Gospodarze wystąpili w składzie wzmocnionym piłkarzami pierwszego zespołu i do przerwy zdobyli dwie bramki. Najpierw już w 6 minucie gola strzelił Daniel Mąka, a tuż przed przerwą (42. minuta) na 2-0 podwyższył Sebastian Olszar. Po zmianie stron w 54. minucie Mąka ustalił wynik na 3-0, ale mecz kończyli w dziesiątkę.
Spotkanie zostało rozegrane na głównym boisku przy Konwiktorskiej 6, przy prawie pustych trybunach. Poza pojedynczymi osobami widać jedynie grupkę juniorów Polonii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu.