Grali przyjaciele

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Legia na wyjeździe z Arką, a Den Haag u siebie z NAC Breda walczyły w piątek o ligowe punkty. Niestety, nasi przyjaciele nie mogli cieszyć się choćby z jednego punktu i zanotowali trzecią z rzędu porażkę w lidze.
Eredivisie: Den Haag 0-2 NAC Breda
Trzeci mecz, trzecia porażka. Po przegranych z Heerenveen i Rodą, teraz „Bociany” uległy zespołowi z Bredy. Goście już w pierwszej minucie objęli prowadzenie i taki stan rzeczy utrzymywał się przez dłuższą część meczu. W 78. minucie 25-letni Alberto Saavedra sfaulował rywala w polu karnym za co ujrzał czerwoną kartkę i wyleciał z boiska. Po chwili jedenastkę na bramkę zamienił Graaf i było po meczu. NAC dowiozło 2-0 do końca spotkania i mogło sobie dopisać 3 punkty.