IV liga: GLKS Nadarzyn 1-0 Legia II (zdjęcia)

Raffi i Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W 8. kolejce IV ligi "Dwójka" przegrała w Nadarzynie 0-1 wspomagana przez piłkarzy pierwszego zespołu. Jedyną bramkę w meczu zdobył tuż przed przerwą z rzutu karnego Łukasz Smolarow. Trzeba przyznać, że mecz nie stał na wysokim poziomie. Legioniści w pierwszej części spotkania jedynie raz zagrozili bramce strzeżonej przez Łykowskiego. Natomiast stojący między słupkami rezerw Jan Mucha musiał się trzy razy wykazać swymi umiejętnościami.

Druga połowa było nieco lepsza, ale goście wciąż nie potrafili skierować piłki do siatki. Nie potrafił Maciej Korzym, nie potrafił Dawid Janczyk, Michal Gottwald i inni zawodnicy grający na co dzień w I lidze. Bliski doprowadzenia do remisu był Przemysław Rawa, który na kwadrans przed końcem meczu ładnym strzałem z woleja w samo okienko próbował zaskoczyć rywala. Niestety, na posterunku był ponownie Łukowski.
Dobrą okazję do zmiany rezultatu mieli również gospodarze, ale nie potrafili z dwóch metrów skierować piłki do bramki legionistów. Ostatecznie, po mało porywającym pojedynku skończyło się na 1-0 dla GLKS Nadarzyn.

GLKS Nadarzyn 1-0 Legia II Warszawa
Bramki: 45' Łukasz Smolarow
Skład Legii II: Jan Mucha (Ż) - Tomasz Kiełbowicz, Hugo Alcantara (Ż), Artur Jędrzejczyk - Marcin Burkhardt, Przemysław Rawa, Maciej Korzym (65' Daniel Jezierski), Aleksandar Vuković (46' Wojciech Wocial), Radosław Mikołajczak - Piotr Włodarczyk (46' Dawid Janczyk), Michal Gottwald (57' Jakub Polniak)