Sparing: Legia 4-3 MKS Mława

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś przy Łazienkowskiej sparingowym meczu, przygotowująca się do niedzielnego spotkania z Pogonią, Legia wygrała z czwartoligowym MKSem Mława 4-3. Hat-trickiem popisał się Dawid Janczyk, a czwartą bramkę dołożył zawodnik drugiej drużyny Legii, Adrian Paluchowski.

Legioniści objęli prowadzenie już w 16 minucie gry. Gdy natomiast po godzinie zawodów prowadzili już trzema bramkami, chyba nikt nie podejrzewał, że goście z Mławy będą w stanie zagrozić naszej bramce.

Fotoreportaż ze sparingu

Ku zaskoczeniu nielicznych widzów, mławianie doprowadzili do wyrównania, a podrażniona Legia odpowiedziała dopiero kilka minut przed końcem golem Janczyka. W drugiej połowie obie drużyny wystąpiły w eksperymentalnych składach.

Bramki: Janczyk 14', 53', 82', Paluchowski 56' - Król 59', Sieja 64', Melchinkiewicz 74'.

Legia Warszawa: Mucha (46' Fabiański) - Szala (46' Rafalski), Dick (46' Jędrzejczyk), Balde (46' Hugo), Edson (46' Chałas) - Szałachowski (46' Polniak), Vuković (46' Junior), Philip Mulryne, Kiełbowicz (46' Roger) - Elton (46' Paluchowski), Janczyk.

MKS Mława: Michalak (46' Dąbkowski, 77' Szymański) - Urbanek, Perka (77' Kuligowski), Robert Wróblewski (56' Pełkowski), Rogowski (79' Kieczmer) - Palewski (62' Lemanek), Król (71' Kosiorek), Sieja (75' Sarbiewski), Jakub Wróblewski (73' Piotrowski) - Walczak (79' Nawotka), Biranowski (46' Melchinkiewicz).