Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Ani Juventus, ani Pogoń Szczecin nie może być zadowolona z wyników ostatniej kolejki. Juventus zremisował na wyjeździe z Albinoleffe, zaś Portowcy przegrali na boisku lidera i sami przed rundą rewanżową znajdują się tuż nad strefą spadkową. W niedzielę grali piłkarze Den Haag, ale... nie dane było im skończyć meczu.
Serie B: Albinoleffe 1-1 Juventus Turyn
Nie mieli szczęścia zawodnicy Juventusu, którzy tym razem nie odnieśli zwycięstwa. W wyjazdowym meczu z Albinoleffe, turyńczycy przegrywali od 25 minuty. Wtedy rzut karny skutecznie egzekwowali gospodarze. Wyrównał w 52 minucie Palladino i mecz zakończył się remisem 1-1. Juventus zajmuje 4. miejsce w tabeli, ze stratą jednego punktu do liderującej Piacenzy. Ta jednak ma jeden mecz nierozegrany.

I liga: GKS Bełchatów 1-0 Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów dzięki wygranej w ostatniej kolejce rundy jesiennej nad Pogonią został mistrzem jesieni. W obecności 5 tysięcy widzów bełchatownianie udowodnili swoją wyższość nad Portowcami, spokonując siedem minut po przerwie Majdana. Uczynił to reprezentant kraju, którym do niedawna zainteresowanie wyrażała Legia i Wisła - Radosław Matusiak. Pogoń zajmuje 13. miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co znajdujący się na miejscu "barażowym" Górnik Łęczna.

Eredivisie: Den Haag 0-3 Vitesse Arnhem - przerwany
W 13. kolejce Eredivisie piłkarze Den Haag podejmowali u siebie Vitesse. Jeszcze na dobre mecz się nie zaczął, a już za czerwoną kartkę wyleciał zawodnik gospodarzy. Wykorzystali to rywale, którzy po pierwszej połowie prowadzili 1-0. Po zmianie stron na 2-0 szybko podwyższył Pryor. Kiedy mijała 66. minuta spotkania zrobiło się 3-0 dla gości i... mecz się zakończył. Na murawę wpadli kibice "Bocianów" i sędzia zmuszony był przerwać spotkanie.