Kamil Majkowski w akcji podczas meczu z MKS Mława - fot. Artur Przybysz (Mazowiecki Sport Express)

IV liga: Legia 2-0 MKS Mława

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś na bocznym boisku meczu IV ligi pomiędzy rezerwami Legii a MKS Mława "Wojskowi" wygrali 2-0. Pierwsza bramka padła już w 4. minucie. Gola dającego prowadzenie zdobył Przemysław Rawa, który po podaniu Wociala znalazł się sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi pokonał rywala. Podopieczni Jacka Mazurka przeważali od pierwszych minut i stworzyli sobie kilka kolejnych okazji do zdobycia gola. Na bramkę gości uderzali m.in. Rawa, Dawid Janczyk, Przemysław Wysocki oraz Junior, ale za każdym razem na wysokości zadania stawał bramkarz Mławy.
Przez cały mecz goście nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji (strzał Króla w 35. minucie był za lekki, by zaskoczyć Gostomskiego), natomiast podopieczni Jacka Mazurka mieli ich kilka. Zmiany dokonane w przerwie wpłynęły na zdynamizowanie akcji Wojskowych. W 52. minucie Majkowski uderzył tuż nad poprzeczką, a pięć minut później dobrej sytuacji nie wykorzystał Ściebura. W 68. minucie Trochim zdecydował się na strzał z obrotu - obok słupka.
Na drugą bramkę kibice musieli czekać prawie do końca meczu. W 88. minucie wynik spotkania ustalił Jakub Polniak, który wykorzystał podanie Ściebury, okiwał bramkarza i strzelił do pustej bramki.

Skład Legii II: Gostomski - Wocial, Jędrzejczyk, Hugo, Woźniak - Trochim, Rawa, Burkhardt (46' Ściebura), Wysocki (71' Jezierski) - Janczyk (46' Majkowski), Junior (61' Polniak).

Żółta kartka: Jezierski, Jędrzejczyk