Konferencja po meczu w Wodzisławiu

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jacek Zieliński (trener Legii): Bardzo mi zależało na tym żebyśmy zaczęli ten mecz bardzo ofensywnie. Tak też było. Graliśmy bardzo ładny futbol w pierwszym kwadransie. Potem gra zaczęła się wyrównywać, ale zdobyliśmy drugą bramkę i wydawało się ze będzie łatwo. Tymczasem zrobiło się 1-2 i w drugiej połowie Odra grała odważniej. Klika razy pod naszą bramką było gorąco. Dwukrotnie Jan Mucha wykazał się bardzo dobrym refleksem. Szczęśliwie dowieźliśmy zwycięstwo do końca.
Cieszę się że mamy komfortową sytuację. Myślę, że w meczu z Zagłębiem nie będę musiał mobilizować piłkarzy bo grają przed własną publicznością. W tym sezonie byliśmy w marnej sytuacji, a skończyliśmy sezon na trzecim miejscu. Szanse na mistrzostwo zaprzepaściliśmy dawno, więc wartościowe jest to co zdobyliśmy. Puchar Intertoto zmienił formułę i warto w nim uczestniczyć.

Jacek Zieliński (trener Odry): Gratuluję Jackowi zwycięstwa, zwycięstwa zasłużonego. W pierwszej połowie Legia grała to co chciała. W drugiej części gry graliśmy poprawnie, ale nie udało nam się doprowadzić do wyrównania. Przerwaliśmy dobrą serię, ale z Legią Warszawa mniej boli taka porażka. Gratuluję Legii trzeciego miejsca.