Reprezentacja: Udany występ legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak, Przemysław Wysocki oraz Maciej Rybus wystąpili w spotkaniu reprezentacji Polski złożonej z młodych zawodników Ekstraklasy przeciwko juniorom Maccabi Hajfa. Zespół prowadzony przez Leo Beenhakkera gładko wygrał 5-0, ale żaden z legionistów nie wpakował piłki do siatki. Hat-trickiem popisał się Tomasz Zahorski.
Zawodnicy Legii wyszyli na murawę w podstawowym składzie i od samego początku wykazywali się sporą aktywnością. Przemysław Wysocki nie zapominając o defensywnych obowiązkach często włączał się do akcji ofensywnych. Szalał Maciej Rybus, który przysparzał sporo kłopotów obrońcom rywali, a pod koniec pierwszej połowy mógł zdobyć gola. Niestety w sytuacji sam na sam z bramkarzem Maccabi huknął nad poprzeczką.
Zawodnicy z Łazienkowskiej rozegrali zgodnie 45 minut.

Polska Ekstraklasa 5-0 Maccabi Hajfa (juniorzy)
1-0 15 min. Zahorski
2-0 36 min. Peszko
3-0 53 min. Zahorski
4-0 66 min. Zahorski
5-0 90 min. Kuklis

Wyjściowy skład Polski: Przyrowski - Rzeźniczak, Jodłowiec, Polczak, Wysocki - Rybus, Danch, Majewski, Bandrowski - Peszko, Zahorski

W przerwie Leo Beenhakker wymienił niemal całą jedenastkę. Na drugą połowę wyszli: Stachowiak oraz zawodnicy z pola Pazdan, Król, Pawłowski, Pawelec, Kulkis, Dudzic, Lisowski.