Polska 1-0 Serbia

źródło: własne/90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski pokonała Serbię 1-0 w ostatnim meczu w 2008 roku. Gola na wagę zwycięstwa w 53. minucie zdobył Rafał Boguski. Zawodnik Wisły Kraków wykorzystał złe ustawienie bramkarza i lobem umieścił piłkę w siatce. Od 56. minuty na murawie przebywał legionista Jakub Rzeźniczak. Był to jego debiutancki mecz w pierwszej reprezentacji Polski.

1-0 - 53 min. Rafał Boguski

Sebastian Przyrowski - Piotr Celeban (56' Jakub Rzeźniczak), Tomasz Jodłowiec, Piotr Polczak, Marcin Komorowski - Sebastian Tyrała (56' Szymon Pawłowski), Antoni Łukasiewicz (56' Grzegorz Krychowiak), Łukasz Trałka, Rafał Boguski (82' Adam Danch), Maciej Małkowski (82' Michał Zieliński) - Dawid Janczyk (67' Tomasz Zahorski)