Koszykówka: Astoria 92-80 Legia

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Niestety, cudu nie było. Koszykarze Legii po bardzo ambitnej walce przegrali w Bydgoszczy z walczącą o drugie miejsce Astorią 80-92. Legioniści do przerwy prowadzili 43-41. Po przerwie przez pewien czas utrzymywali niewielką przewagę, ale od stanu 53-50 na naszą korzyść, na prowadzenie wyszli gospodarze i nie oddali już go do końca spotkania. Wynik z Bydgoszczy ostatecznie przesądził o spadku naszej młodej drużyny z II ligi. Za tydzień pożegnalne spotkanie Legii przed własną publicznością z AZS-em Kutno. Więcej w dziale Koszykówka.