Mecz z Beskidem był pierwszym, w którym legioniści ponownie zagrali z eLką w kółeczku na piersi - fot. Mishka
REKLAMA

Pierwszy mecz z eLką w kółeczku

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek klub oficjalnie poinformował o powrocie czarnej eLki w kółeczku na koszulki meczowe. Dziś w czasie meczu z Beskidem Andrychów po raz pierwszy od dłuższego czasu kibice zobaczyli legionistów właśnie w takich trykotach. Zgodnie z zapowiedzią prezesa Miklasa, na razie piłkarze Legii występują w koszulkach bez logo sponsora. Wiadomo jednak, że prowadzone są rozmowy z firmami, które byłyby zainteresowane wykupieniem miejsca na przodzie koszulek meczowych. Informacja, na ile wyceniona jest powierzchnia reklamowa na koszulkach, trzymana jest przez klub w ścisłej tajemnicy.

Na razie eLka w kółeczku pojawiła się jedynie na trykotach meczowych. Dresy i stroje przedmeczowe nadal posiadają herb wprowadzony przez Klub Piłkarski Legia w 2006 roku - czarną tarczę.

Nie zmieniły się natomiast spodenki, w których legioniści rozgrywają mecze - podobnie jak w minionym sezonie znajduje się na nich reklama Bwin.Na przedmeczowych strojach nadal legioniści mają herb z 2006 roku - czarną tarczę - fot. Mishka

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.