Szermierka: Brzozowski najlepszy w II rundzie PP juniorów

Bodziach - Wiadomość archiwalna

17-letni Seweryn Brzozowski zajął pierwsze miejsce w II rundzie szermierczego Pucharzu Polski juniorów, który przed świętami rozegrano w Gliwicach. W decydującej rozgrywce legionista pokonał Filipa Broniszewskiego (Muszkieter Gliwice). Wśród pań trzecie miejsce zajęła Ewelina Paciorkiewicz.

Brzozowski w drodze do finału pokonał Adriana Gładysza (Sokolik Krosno), Marka Leszczyńskiego (Piast Gliwice), Piotra Punta (Start Opole) i Kamila Wronę (KKS Kraków). W turnieju wzięło udział dziesięciu zawodników Legii. Oto ich końcowe pozycje: