Zapaśnicy Legii zajęli miejsca od 7. do 16 w II Pucharze Polski - fot. Hugollek

Zapasy: Legia dopiero 18. w memoriale im. Bolesława Dubickiego

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W sobotę w hali OSiR Targówek odbyły się zawody o II Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym im. Bolesława Dubickiego. W klasyfikacji klubowej zwyciężył Olimpijczyk Radom, przed Śląskiem Wrocław i Cementem Chełm. Legia uplasowała się na 18. miejscu z siedmioma punktami na koncie, które zdobył Mariusz Biernacki. Legię reprezentowało na zawodach czterech zapaśników.

Zawodnicy naszego klubu zajęli następujące miejsca: Mariusz Biernacki (22 lata), w kategorii 84 kg miejsce siódme, Jakub Wojewódzki (20 lat) w kat. 120 kg miejsce 11, 27-letni Piotr Puchalski w kategorii 66 kg - 13, a 22-letni Mateusz Parteczny (kat. 74 kg) zajął 16. miejsce.