Ostatnia wizyta legionistów na meczu Pogoni w Płocku - fot. Hagi
REKLAMA

W Wielką Sobotę jedziemy do Lublina

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W Wielką Sobotę piłkarze Legii zagrają w Poznaniu z Lechem. Na stadionie przy Bułgarskiej zabraknie fanów z Łazienkowskiej. Legioniści organizują jednak tego samego dnia liczny wyjazd na mecz Pogoni do Lublina. "Portowcy" przygotowali dla nas 400 biletów. Na wyjazd zapraszają wszystkie grupy kibiców Legii Warszawa. Zapisy na ten "wielki wyjazd w Wielką Sobotę" prowadzone będą w najbliższych dniach - od wtorku do czwartku w godzinach 12-16 w Źródełku. Koszt biletu to 20 złotych.

Mecz Motor - Pogoń zaplanowano na sobotę, 3 kwietnia na godzinę 14. Na mecz pojedziemy pociągiem rejsowym razem z kibicami Pogoni. Szczegółowe informacje odnośnie transportu podawane będą bezpośrednio przy zapisach.

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej fani Legii wspierali Pogoń na wyjeździe w Płocku w 500 osób i na trybunach panowała gorąca atmosfera. Czas to powtórzyć!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.