Młoda Legia pokonała 3-1 Koronę - fot. Hagi

ME: Legia 3-1 Korona

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii zwyciężyli dziś na Łazienkowskiej w spotkaniu 26. kolejki Młodej Ekstraklasy z Koroną Kielce 3-1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynik w 63. minucie otworzył mający za sobą debiut w pierwszej drużynie Maciej Górski. 8 minut później na 2-0 podwyższył Piotr Giza, który ostatnio nie grał w pierwszym zespole. Korona strzeliła kontaktowego gola trzy minuty przed końcem spotkania.

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hagiego

Wynik na 3-1 ustalił w ostatniej minucie meczu Maciej Górski, strzelając dziewiątą bramkę w obecnym sezonie ME.

Kolejne spotkanie Młoda Legia zagra jutro o godzinie 16:30 w Wierzbicy. Przeciwnikiem naszej drużyny w rozgrywkach Pucharu Polski będzie miejscowy Orzeł.

Młoda Legia 3-1 (0-0) Młoda Korona
1-0 63 min. Maciej Górski
2-0 71 min. Piotr Giza
2-1 87 min. Krzysztof Kiercz
3-1 90 min. Maciej Górski

Legia: Szumski - Lisowski, Lisiecki, Augustyniak, Komorowski - Kosecki (88. Breś), Borysiuk (46. Furman), Giza (82. Koziara), Banasiak, Rybus (46. Żyro), Dong (59. Górski).

Korona: Cierzniak - Kuzera (46. Łatka), Duda, Kiercz, Kal - Jamróz, Strzębski (75. Czarnecki), Jędryka, Bąk (70. Chrzanowski) - Zieliński (46. Gawęcki), Nowak (46. Konon).

Żółte kartki: Lisiecki, Żyro - Cierzniak, Kiercz