Mateusz Lisiecki zagrał 45 minut w reprezentacji Polski do lat 21 - fot. Hagi

U-21: Albania 2-2 Polska. Występ trzech legionistów

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Trzech legionistów wystąpiło we wczorajszym towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski do lat 21 przeciwko Albanii. 90 minut rozegrał Adam Banasiak, a po 45 minut na placu gry przebywali Ariel Borysiuk i powołany w ostatniej chwili Mateusz Lisiecki. "Lisek" zastąpił po przerwie na placu gry właśnie Borysiuka. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a bramki dla Polski strzelili Kamil Grosicki i Jakub Kaszuba.

Polska: Grzegorz Sandomierski (46. Michał Gliwa) - Łukasz Burliga (14. Dawid Łoziński), Michał Steinke (46. Patryk Walasek), Piotr Kieruzel, Adrian Basta - Daniel Mąka (46. Kamil Poźniak), Ariel Borysiuk (46. Mateusz Lisiecki), Mateusz Klich, Adam Banasiak - Kamil Grosicki, Jakub Kaszuba.