Dwa finałowe projekty na pomnik Kazimierza Deyny
REKLAMA

18 tysięcy na pomnik Deyny już jest

Woytek - Wiadomość archiwalna

Podczas piątkowego meczu z Lechem Poznań odbyła się zbiórka pieniędzy na budowę pomnika Kazimierza Deyny. Udało się zebrać 18 780,29 złotych. Poza tym do skarbonek wrzuciliście 13,61 funtów brytyjskich, 39,40 EUR, 8 USD, 1,60 litów, 16 koron norweskich, 1 koronę czeską, 0,50 lira tureckiego, 100 koreańskich wonów, a także 4 dobre dukaty UNICEF, Monetę Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie i 1 zł Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.

Komitet Budowy Pomnika Kazimierza Deyny dziękuje wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszej wspólnej inicjatywy.
Wszyscy, którzy nie byli obecni na stadionie lub nie spotkali kwestujących, a chcieliby wesprzeć budowę pomnika, mogą wpłacić pieniądze na otwarty w tym celu rachunek bankowy, którego numer jest podany na stronie www.pomnikdeyny.pl.

Całkowity koszt budowy pomnika jest uzależniony od tego, który projekt zwycięży w głosowaniu. W jednym przypadku jest to kilkadziesiąt tysięcy, a w drugim ponad sto tysięcy złotych.
W przyszłości planujemy jeszcze kilka inicjatyw mających na celu zebranie całej kwoty na budowę pomnika. O wszystkim będziemy wcześniej informować, tak aby pomnik był faktycznie darem od kibiców i wielbicieli talentu Kazimierza Deyny.

Jeszcze raz dziękujemy
Komitet Budowy Pomnika Kazimierza Deyny


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.