Bluza Boruca i koszulka Den Haag z autografami!
REKLAMA

Kolejne aukcje dla Wojtka, okolicznościowe szaliki

Woytek - Wiadomość archiwalna

Kibice na aukcje przekazali kolejne gadżety, z których dochód zostanie przekazany Wojtkowi "Legii". Od kilku dni trwa licytacja 5-minutowego występu w drużynie Legii. W tej chwili za taką przyjemność trzeba zapłacić ponad 27 tysięcy złotych. Ponadto licytujemy oryginalną bluzę bramkarską Artura Boruca, koszulkę Den Haag z autografami piłkarzy i... reprezentacyjną sektorówkę Nieznanych Sprawców!

Ponadto możecie wylicytować kibicowskie gadżety, które przekazały grupy OFMC, AMT oraz zestaw płyt Pjusa.
Z całego serca zachęcamy do licytowania! Pamiętajcie, że każdy grosz się liczy. Do aukcji przyłączyły się – w myśl hasła „Cała Legia zawsze razem” – wszystkie legijne ekipy oraz postaci związane z Legią i z ruchem kibicowskim.

AUKCJE DLA WOJTKA - licytuj!

Limitowana seria szalików

W klubowym sklepie przy Łazienkowskiej już można nabyć wyjątkowe zgodowe szaliki Legia-Den Haag. Klub przygotował limitowaną serię 1500 takich szalików w cenie 40 zł za sztukę.

Zachęcamy również do kupowania biletów - 10.10.10 wszyscy na Legię! Od wczorajszego wieczora można je kupować przez internet. Wystarczy podać numer PESEL i nie potrzeba Karty Kibica! Po raz pierwszy przeciwko sobie zagrają zespoły Legii i ADO Den Haag. Całkowity dochód z meczu zostanie przekazany choremu kibicowi Wojtkowi "Legii".

Wszystkie niezbędne informacje na temat meczu znajdziecie na www.meczdlawojtka.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.