Młoda Legia pokonała na bocznym boisku Pilicę Białobrzegi - fot. Raffi

Sparing: Młoda Legia 2-1 Pilica Białobrzegi

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia rozegrała pierwszy z dwóch zaplanowanych na dziś sparingów, pokonując przy Łazienkowskiej 2-1 IV-ligową Pilicę Białobrzegi. Prowadzenie dla legionistów zdobył jeszcze przed przerwą Kamil Kamiński. Po godzinie gry goście wyrównali, ale kilka minut później wynik ustalił precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego Bartosz Kozakiewicz. O godzinie 17 teoretycznie mocniejszy skład rozegra w Sulejówku mecz z Bugiem Wyszków.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia

W składzie Legii, obok trzech graczy, którzy już w rundzie jesiennej występowali w Młodej Legii (Jałocha, Bochenek, Matić) oraz dwóch piłkarzy testowanych, zagrało również 10 zawodników z Młodych Wilków 1993 i 1994. Trener Banasik chciał się im przyjrzeć pod kątem ewentualnego wyjazdu części z nich na obóz do Włoch z "dwójką". W drużynie Pilicy wystąpił m.in. znany doskonale z występów w Legii Jacek Kacprzak. Legioniści sporo okazji stworzyli sobie w pierwszej połowie, ale i po przerwie mogli zdobyć kolejne gole - w końcówce dwukrotnie bliski tego był Marko Lukac.

Młoda Legia 2-1 (1-0) Pilica Białobrzegi
1-0 20 min. Kamil Kamiński (as. Marcel Gąsior)
1-1 61 min. Jarosław Karolewski
2-1 66 min. Bartosz Kozakiewicz (rzut wolny)

Młoda Legia: Jałocha (74' Zieliński) - Bochenek, gracz testowany, Długołęcki, Matić (46' Kępka) - Kamiński, Latos, Gąsior (46' Prusinowski), Dzięgielewski - Kozakiewicz - Czarnecki (46' Lukac)