Maciej Rybus wrócił do gry po kontuzji - fot. LegiaLive!

ME: Śląsk 2-1 Legia. Rybus wrócił do gry

Bodziach, źródło: slaskwroclaw.pl - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii niespodziewanie przegrali we Wrocławiu ze Śląskiem 1-2. Gospodarze objęli prowadzenie w 21. minucie po trafieniu piłkarza pierwszego zespołu, Diaza. Wyrównał 8 minut przed końcem Kamil Kamiński. Minutę później Łukasz Madej strzelił drugą bramkę dla wrocławian. Legia miała jeszcze dogodną okazję do strzelenia bramki.
Po dośrodkowaniu Łukasika, Michalak jednak przestrzelił. W ostatniej akcji, przy rzucie rożnym, w pole karne Śląska pobiegł także Jakub Szumski. W barwach Legii 90 minut rozegrali Dickson Choto i Michał Żyro, a 45 minut Maciej Rybus.

Śląsk Wrocław 2–1 (1-0) Legia Warszawa
1-0 21 min. Diaz
1-1 82 min. Kamiński
2-1 83 min. Madej

Śląsk: Gikiewicz - Garyga, Szuszkiewicz, Peroński, Abramowicz, Jędrzejowski, Michalski, Więzik (85' Skrzypczak), Nowak (90' Repski) - Vukelja (46' Elsner), Diaz (46' Madej).
Trener: Łukasz Becella

Legia: Szumski - Bochenek, Choto, Cichocki (46' Michalski), Lisowski, Kopczyński, Łukasik, Żyro, Pogonowski (57' Kamiński), Rybus (46' Widejko, 86' Karniszewski), Rozwandowicz.
Trener: Dariusz Banasik