Szermierka: Legia 6. na MP młodzieżowców

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Nasi szpadziści - Seweryn Brzozowski i Rafał Szwalbe - wzięli udział w drużynowych zawodach na MŚ do lat 20 w Jordanii. Polacy zajęli piąte miejsce. Na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców we Wrocławiu Legia drużynowo (Robert Żygowski, Maciej Miturski, Roberto Milone i Andrzej Pacek) zajęła szóste miejsce. W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy zajęli następujące pozycje:
15. Robert Żygowski, 16. Maciej Miturski, 20. Roberto Milone. Wśród pań 17. miejsce zajęła Sylwia Skorupka, a 19. Aleksandra Skorupka.

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Warszawy Juniorów młodszych. Najlepszy z legionistów, Władysław Deynezhenko zajął ósme miejsce. Grzegorz Bąkiewicz był 13. Legionistki zajęły następujące pozycje: 12. Aleksandra Ineksiak, 15. Katarzyna Kuna, 17. Olga Więckowska, 24. Anna Lewandowska, 31. Katarzyna Myślińska.