Szermierka: Legioniści w PP we Wrocławiu

Bodziach - Wiadomość archiwalna

16 zawodników Legii wystartowało w sobotnich zawodach Pucharu Polski w szpadzie, które odbyły się we Wrocławiu. Najlepiej zaprezentował się Krzysztof Mikołajczak, który zajął 10. miejsce. Artiom Gripas uplasował się dwie pozycje niżej, a Rafał Szwalbe był 17.
Wyniki pozostałych zawodników Legii: 24. Robert Żygowski, 26. Marek Bączek, 30. Michał Sawicki, 31. Michael Geraghty, 34. Seweryn Brzozowski, 37. Piotr Sadowy, 44. Andrzej Pacek, 57. Maciej Miturski, 65. Michał Sztyber, 83. Bartosz Wolszczak.

Wśród legionistek Katarzyna Ptak zajęła 28. miejsce, Aleksandra Skorupka była 35., a Sylwia Skorupka 44.

W miniony czwartek natomiast trójka legionistów wzięła udział w dziecięcych zawodach Pucharu Dzielnicy Praga Południe, im. Eugeniusza Śniegowskiego. Najlepiej w zawodach wypadła Monika Żaczkiewicz, która była czwarta. W turnieju wzięli udział także Piotr Gidziński i Bartosz Bogdański z Legii.