Wojciech Lisowski oraz Michał Żyro zagrali w reprezentacji Polski do lat 19 - fot. LegiaLive!

U-19: Macedonia 0-2 Polska

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 wygrała 2-0 z rówieśnikami z Macedonii. W spotkaniu wystąpiło dwóch legionistów. Wojciech Lisowski przebywał na murawie przez pełne 90 minut. Michał Żyro został natomiast zmieniony w 66. minucie. Dla biało-czerwonych był to drugi sprawdzian z Macedończykami w ostatnich dwóch dniach. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

0-1 22 min. Paweł Wszołek
0-2 47 min. Piotr Mroziński

Polska: Filip Bednarek - Wojciech Lisowski, Michał Czekaj, Rafał Janicki, Mariusz Mikoda - Bartosz Bereszyński, Piotr Mroziński, Damian Rysiewski, Rafał Pietrzak (84 min. Wojciech Golla) - Paweł Wszołek (78 min. Mateusz Mąka), Michał Żyro (66 min. Artur Golański)

żółta kartka (Polska): Bereszyński.