Jakub Kosecki - fot. turi

Wypożyczeni: Kosecki strzela

Fumen - Wiadomość archiwalna

Tydzień temu do siatki trafił Damian Zbozień. Tym razem z bramki cieszył się Jakub Kosecki. Oprócz wspomnianej dwójki, spośród wypożyczonych z Legii piłkarzy, w miniony weekend zagrał tylko Piotr Augustyniak. Wobec zgłoszenia o wycofanie klubu z rozgrywek, wypożyczeni do Stilonu Gorzów legioniści, nie pojawili się na murawie.

Wypożyczeni legioniści
Augustyniak Piotr (Kotwica) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Bytovią Bytów. Ukarany żółtą kartką.
Banasiak Adam (Stilon) - piłkarze Stilonu nie pojechali na mecz z Flotą Świnoujście z powodów finansowych. Przyznano walkower dla Floty.
Górski Maciej (Stilon) - piłkarze Stilonu nie pojechali na mecz z Flotą Świnoujście z powodów finansowych. Przyznano walkower dla Floty.
Kosecki Jakub (ŁKS) - do 84. minuty w wygranym 2-1 meczu z Kolejarzem Stróże. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie spotkania.
Machnowskij Kostiantyn (Obołoń Kijów) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Sewastopolem
Majkowski Kamil (Pogoń Szczecin) - nie grał w wygranym 5-1 meczu z MKS Kluczbork
Mikołajczak Radosław (Stilon) - piłkarze Stilonu nie pojechali na mecz z Flotą Świnoujście z powodów finansowych. Przyznano walkower dla Floty.
Wasikowski Piotr (Zawisza) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Nielbą Wągrowiec
Zbozień Damian (Sandecja) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wartą Poznań