Szermierka: Mikołajczak na podium w Gliwicach

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Krzysztof Mikołajczak w zawodach Pucharu Polski w szpadzie, które odbyły się w Gliwicach, zajął trzecie miejsce. Legionista w 1/4 finału pokonał 15-9 Ukraińca Anatolija Hereja, ale w półfinale uległ 8-13 Wenezuelczykowi Rubenowi Limardo (Piast Gliwice). W finale Limardo wygrał 15-11 z zawodnikiem AZS AWF Kraków. W klasyfikacji drużynowej Legia zajęła ósme miejsce.

W Gliwicach startowało kilku legionistów. Pozostali zajęli następujące pozycje: 18. Piotr Sadowy, 23. Rafał Szwalbe, 26. Artiom Gripas, 32. Robert Żygowski, 47. Marek Bączek, 62. Bartłomiej Galiński, 78. Leszek Heronimek, 84. Michał Sawicki, 87. Michael Geraghty.