ME: Wisła 2-3 Legia

Redakcja, źródło: wisla.krakow.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii zdobyli bardzo cenne trzy punkty w wyjazdowym meczu z Wisłą. Wygraną zapewnił Legii 9 minut przed końcem spotkania Dominik Furman, skutecznie egzekwując rzut karny. Bramki dla Legii zdobyli także Srdja Kneżević i Bruno Mezenga.

Wisła kończyła mecz w 10. W 74. minucie Wojciech Cygal został ukarany drugą żółtą kartką i wyrzucony z boiska. Retransmisja meczu z Wisłą w poniedziałek o 16:15 w Orange Sport Info.

Młoda Legia utrzymała prowadzenie w tabeli i na dwie kolejki przed końcem sezonu ma 2 punkty przewagi nad Zagłębiem Lubin. W środę o 13:00 na Łazienkowskiej Młoda Legia zmierzy się z 9. w tabeli Arką.

Młoda Wisła 2-3 (1-1) Młoda Legia
0-1 9 min. Kneżević (as. Furman)
1-1 16 min. Stanek
1-2 56 min. Mezenga (as. Górski)
2-2 58 min. Masiuda
2-3 81 min. Furman (k)

Wisła: Kurto – Skołorzyński, Cyzio, Nalepa, Cygal – Stanek, Masiuda, Jeleń, Chrapek – Arian – Uryga (46. Szewczyk, 73. Kaganek).

Legia: Jałocha – Bochenek, Cichocki, Lisiecki, Kneżević – Karniszewski (46. Starek, 89. Wysocki), Furman, Łukasik (67. Duda), Banasiak – Górski, Mezenga (62. Kamiński).