Wypożyczeni: Bramki Koseckiego i Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Tylko trzech wypożyczonych legionistów wybiegło na murawę w miniony weekend. Jednak tym razem okazało się, iż nie liczy się ilość, a jakość. Do bramki trafili Jakub Kosecki oraz Damian Zbozień. Gol drugiego z wymienionych ostatecznie dał punkt Sandecji. Trzeci z legionistów, Piotr Augustyniak, rozegrał pełne spotkanie w barwach Kotwicy.

Wypożyczeni legioniści
Augustyniak Piotr (Kotwica) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Cartusią Kartuzy
Kosecki Jakub (ŁKS) - 45 minut w wygranym 6-3 wyjazdowym meczu z Odrą Wodzisław. W 23. minucie strzelił bramkę z rzutu karnego.
Machnowskij Kostiantyn (Obołoń Kijów) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Metaliste, Charków
Majkowski Kamil (Pogoń Szczecin) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Kolejarzem Stróże
Wasikowski Piotr (Zawisza) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Elaną Toruń
Zbozień Damian (Sandecja) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Katowice. Strzelec gola na 1-0 w 42. minucie.