Michał Żyro zdobył jedyną bramkę dla reprezentacji Polski U-19 w meczu z Włochami - fot. Mishka

U-19: Polska 1-3 Włochy. Gol Żyro

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała w Kołobrzegu w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2011 z Włochami 1-3. W 39. minucie wynik spotkania wyrównał Michał Żyro, który zagrał 90 minut i ukarany został żółtą kartką. Cały mecz w obronie zagrał także inny legionista, Wojciech Lisowski. Jakub Szumski nie pojawił się na placu gry.

Polska U-19 1-3 (1-1) Włochy U-19
0-1 14 min. Mario Sampirisi
1-1 39 min. Michał Żyro
1-2 69 min. Nadir Minotti
1-3 80 min. Federico Viviani

Polska: Filip Bednarek - Wojciech Lisowski, Michał Czekaj, Marcin Kamiński, Mariusz Mikoda - Łukasz Zejdler, Damian Dąbrowski (83. Piotr Zieliński), Wojciech Golla (84. Rafał Pietrzak), 16. Bartosz Bereszyński (80. Bartłomiej Pawłowski) - Paweł Wszołek, Michał Żyro.

Włochy: Francesco Bardi - Cristiano Piccini, Cristiano Biraghi, Federico Viviani (85. Lorenzo Crisetig), Simone Benedetti (46. Michele Camporese), Giacomo Beretta, Nadir Minotti, Stephan El Shaarawy (74. Pietro Iemmello), Mario Sampirisi, Francesco Ardizzone, Paolo Rozzio.