Wypożyczeni: Dwie bramki Koseckiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

W meczu przeciwko GKS Katowice Jakub Kosecki poprawił swój dorobek strzelecki, zdobywając kolejno ósmą i dziewiątą bramkę dla ŁKS-u na zapleczu ekstraklasy. Pełne spotkanie w barwach Sandecji rozegrał Damian Zbozień. Na I-ligowym froncie nie pokazał się Kamil Majkowski w barwach Pogoni Szczecin. Natomiast w II lidze na boisko nie wybiegł Piotr Wasikowski.

Wypożyczeni legioniści
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z GKS Katowice. Strzelec bramek w 11. i 21. minucie doprowadzając do stanu 2-0.
Majkowski Kamil (Pogoń Szczecin) - nie grał w wygranym 4-2 meczu z Górnikiem Polkowice
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Bałtykiem Gdynia
Zbozień Damian (Sandecja Nowy Sącz) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała