LO: Skra II Konstancin 1-2 CWKS Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

CWKS Legia w przedostatniej kolejce Ligi Okręgowej pokonał 2-1 Skrę II Konstancin. Pierwsza połowa meczu rozgrywanego w Oborach zakończyła się bezbramkowo. Zaraz po przerwie gola niespodziewanie zdobyli zajmujący ostatnie miejsce w tabeli gospodarze, ale reakcja legionistów była szybka i po bramkch Kamila Warzywody i Rafał Polakowskiego CWKS odniósł zwycięstwo.

Wygrana w dzisiejszym spotkaniu dała "wojskowym" awans na 8. pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce legioniści podejmować będą aktualnego wicelidera, drużynę Orkana Sochaczew, która walczy o awans do baraży o IV ligę z Olimpią Warszawa.