Kick-boxing: 5 medali legionistów na MP

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się mistrzostwa Polski w kick-boxingu w formule light-contact seniorów. Legioniści zdobyli łącznie 5 medali. Rafał Banaszewski (-57 kg), Klara Kleczkowska (-55 kg) i Ewa Brodnicka (-70 kg) z Legii zdobyli złote medale, a Joanna Radzienda i Dominika Ziemnicka (obie -50 kg) zdobyły brąz.

W barwach Legii startowali ponadto Tomasz Ocicki, Jarosław Książek (obaj -63 kg) i Piotr Marcinkowski (-79 kg).

W mistrzostwach Polski juniorów w formule full-contact wystartowało dwóch zawodników Legii. Dominik Jakubowski i Eryk Kulesz nie awansowali jednak do klasyfikacji medalowej w kategorii wagowej do 71 kg.