Michał Żewłakow chciałby zagrać w koszulce z numerem 14 - fot. Mishka
REKLAMA

Żewłakow chce grać z 14

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Michał Żewłakow w poniedziałek pierwszy raz trenował z drużyną Legii. Na zajęciach nie było jeszcze Jakuba Wawrzyniaka, bowiem otrzymał kilka dni urlopu więcej, ze względu na powołanie do reprezentacji Polski. Żewłakow bardzo chciałby zagrać w Legii z numerem 14 na koszulce i szykuje się na negocjacje z Wawrzyniakiem.

Do tej pory z "14" przy Łazienkowskiej występował właśnie Wawrzyniak. "No właśnie w tej sprawie trwają negocjacje i nie ukrywam, że są dużo trudniejsze niż te z dyrekcją Legii w sprawie kontraktu. Ale postaram się znaleźć jakiś argument, który przekonać Kubę, by mi ten numer oddał" - mówi Gazecie Wyborczej Żewłakow.

Skąd się wzięło przywiązanie wielokrotnego reprezentanta Polski do tego właśnie numeru? "To nie jest jakaś specjalna historia. Kiedy mój brat przestał grać w kadrze z "14" to pomyślałem sobie, że żeby ten numer cały czas żył z nazwiskiem "Żewłakow", to powinienem go nosić. Założyłem koszulkę z tym numerem w którymś z meczów i tak już zostało. Tym bardziej, że w tym samym czasie koszulkę z "czwórką" sprzątnął mi sprzed nosa Marcin Baszczyński. Stąd się wzięła "czternastka" w kadrze, potem w Olympiakosie i Ankaragucu. Jeśli się uda, to też w Legii" - mówi Gazecie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.