Skorża: Z Mainz w LE? Całe szczęście, w losowaniu są też słabsze drużyny

turi - Wiadomość archiwalna

"Graliśmy z bardzo dobrym przeciwnikiem, który cały mecz dyktował warunki - szczególnie w pierwszej połowie. Praktycznie w większości elementów byli po prostu od nas drużyną lepszą. Staraliśmy się, robiliśmy co mogliśmy, ale Mainz na chwilę obecną jest drużyną lepszą" - powiedział po meczu Maciej Skorża.

"Obnażone zostały nasze błędy. Był to dla nas ciekawy i pożyteczny mecz. Szansa żeby poprawić to co szwankuje - szczególnie w fazie defensywy. Mieliśmy swoje okazje, ale i tak zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna niemiecka. Grała piąta drużyna Bundesligi z trzecią ligi polskiej... Pewnie, że liczyłem dzisiaj na lepszy wynik, ale nie chcę mieć jakiś strasznych pretensji do zawodników, bo klasa przeciwnika i skala trudności była dla nas bardzo duża. Był moment po 20-25 minutach, gdzie już potrafiliśmy w miarę przyjąć przeciwnika na własnej połowie i zagrać kilka ciekawych piłek. Bardzo dobrze dysponowany był dziś Wojtek Skaba. Plusem było także to, że w ogóle mogliśmy z taką drużyną się zmierzyć i zobaczyć ile nam brakuje" - powiedział trener Legii.

FSV Mainz jest jednym z potencjalnych przeciwników Legii w Lidze Europy w III rundzie.

"Co do losowania euro pucharów... Całe szczęście, że też tam są słabsze drużyny" - skomentował Skorża.