REKLAMA

Znamy potencjalnych rywali w LE (+SONDA)

Redakcja - Wiadomość archiwalna

UEFA dokonała podziału na grupy drużyn, które wezmą udział w jutrzejszym losowaniu III rundy eliminacji do Ligi Europy. Legia Warszawa znalazła się wśród nierozstawionych zespołów w grupie 3. Oznacza to, że 28 lipca i 4 sierpnia zmierzy się z jedną z rozstawionych drużyn z tej grupy. Są to Hapoel Tel Awiw, Stade Rennais, Lewski Sofia, Vitoria Guimares oraz zwycięzca rywalizacji FK Mińsk z Gaziantepspor.

Rozstawieni:
Hapoel Tel Awiw (Izrael), Stade Rennais (Francja), Lewski Sofia (Bułgaria), Vitoria Guimares (Portugalia), FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor (Turcja)

Nierozstawieni:
The New Saints F.C. (Walia)/FC Midtjylland (Dania), Legia Warszawa (Polska), FC Vaduz (Liechtenstein)/FK Vojvodina (Serbia), KF Tirana (Albania)/Spartak Trnawa (Słowacja), Metalurgi Rustawi (Gruzja)/Irtysz Pawłodar (Kazachstan)

Legia grała z dwoma z potencjalnych rywali w ostatnich latach. Na zgrupowaniu na Cyprze w 2010 r. wygrała 2-0 z Lewskim Sofia. W 2011 r. przegrała zaś 0-1 z Stade Rennais podczas zgrupowania we Francji.

SONDA: Na którą drużynę chciałbyś, żeby Legia trafiła w III rundzie Ligi Europy?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.