Ligowa wygrana Spartaka (+ skrót)

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

18 i 25 sierpnia Legia zagra w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa. Rosyjski zespół wygrał w niedzielę w lidze na wyjeździe z Terekem Grozny 4-2 (0-2). W 80. minucie mecz przerwano na około godzinę z powodu awarii oświetlenia.

Co ciekawe, obydwa zespoły nie wykorzystały po jednym rzucie karnym. Dodatkowo piłkarze z Moskwy jedną "jedenastkę" zamienili na bramkę. Mogą również mówić o dużym szczęściu, bo obydwa zwycięskie gole zdobyli w 90. minucie.

Terek Grozny 2-4 (2-0) Spartak Moskwa
20' Szamil Asildarow, 35' Mauricio - 51 (k) Kiriłł Kombarow, 76' Ari, 90' Welliton, 90' Artiom Dziuba

Skład Spartaka: 12. Dżano Ananidze, 31. Andrij Dykań, 21. Nicolas Pareja (90' 17. Marek Suchy), 19. Marcos Rojo, 34. Jewgienij Makiejew (70' 49. Aleksandr Kozłow), 24. Kiriłł Kombarow, 23. Dmitrij Kombarow, 6. Rafael Carioca, 9. Ari, 11. Welliton, 22. Artiom Dziuba.