U-21: Polska 1-0 Dania

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 1-0 w towarzyskim meczu z rówieśnikami z Danii. Jedyną bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 58. minucie Mateusz Klich. Stefan Majewski sprawdził wszystkich osiemnastu piłkarzy powołanych na ten mecz.

Polska 1-0 Dania
1-0 58. min. Mateusz Klich

Polska (I połowa): Filip Kurto - Maciej Wichtowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Malarczyk, Jarosław Ratajczak - Tomasz Kupisz, Paweł Lisowski, Paweł Czoska, Mateusz Klich, Miłosz Przybecki - Maciej Jankowski.
(II połowa) Jakub Słowik - Paweł Oleksy, Grzegorz Krychowiak, Piotr Malarczyk, Mateusz Matras - Tomasz Kupisz (70 Radosław Strzelecki), Łukasz Tymiński, Kamil Drygas, Mateusz Klich, Miłosz Przybecki - Łukasz Teodorczyk.