Spartak wygrywa w lidze

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Spartak Moskwa pokonał 3-0 Anży Machaczkała w 20. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Najbliższy rywal Legii Warszawa do przerwy prowadził 2-0 po trafieniach Ariego i Dimitrija Kombarowa. Wynik w 73. minucie ustalił Aleksandr Kozłow. Po tym zwycięstwie Spartak wyprzedził Anży w tabeli i zajmuje czwarte miejsce.

Spartak Moskwa 3-0 Anży Machaczkała

Spartak Moskwa: 31. Andrij Dykań - 24. Kiriłł Kombarow, 21. Nicolas Pareja, 3. Rodri, 34. Jewgienij Makiejew - 9. Ari (76' 29. Emmanuel Emenike), 6. Rafael Carioca (88' 27. Aleksandr Zotow), 16. Demy de Zeeuw, 22. Artiom Dziuba, 23. Dmitrij Kombarow (55' 49. Aleksandr Kozłow) - 11. Welliton