U-16: Polska 4-1 Walia

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 1996) pokonała Walię 4-1 (2-0) w rewanżowym towarzyskim spotkaniu rozegranym w Płocku. Dwa gole zdobył pozyskany niedawno przez Legię Grzegorz Tomasiewicz. 80 minut na boisku spędził Arkadiusz Najemski, całą drugą połowę grał zaś Kamil Anczewski. Dwa dni wcześniej młodzi Polacy wygrali 2-0.

U-16:Polska 4-1 Walia
Bramki: Grzegorz Tomasiewicz (dwie), Krzysztof Szewczyk, Filip Kowalczyk - Tomos Clarke

Polska: (I połowa) Michał Lewandowski - Adrian Bielawski, Arkadiusz Najemski, Paweł Bochniewicz, Przemysław Szarek, Konrad Kołodziej, Krzysztof Szewczyk, Kamil Kuczak, Bartłomiej Kuśnierz, Arkadiusz Madeński, Grzegorz Tomasiewicz. (II połowa) Mateusz Kuchta - Adrian Bielawski, Arkadiusz Najemski, Paweł Bochniewicz, Krzysztof Szewczyk (Michał Cywiński), Przemysław Szarek, Bartłomiej Kuśnierz, Sebastian Sypniewski, Kamil Anczewski, Arkadiusz Madeński (Filip Kowalczyk), Grzegorz Tomasiewicz (Damian Grzejda).