Michał Żyro

U-20: Niemcy 4-2 Polska. Gol Żyro

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów meczu reprezentacja Polski do lat 20 przegrała w Offenburgu z reprezentacją Niemiec 2-4. W spotkaniu wystąpiło dwóch legionistów. Michał Żyro zagrał pełne 90 minut i zdobył gola, a Rafał Wolski spędził na placu gry całą drugą połowę.

4-2 - 70 min. Michał Żyro

Polska: Łukasz Skorupski - Mateusz Szałek, Marcin Kamiński, Michał Czekaj, Mariusz Mikoda (46' Bartosz Bereszyński) - Paweł Wszołek (89 Dawid Weis), Piotr Mroziński, Tomasz Hołota (71' Rafał Pietrzak), Łukasz Zejdler - Michał Żyro, Jan Pawłowski (46' Rafał Wolski).

W drugim spotkaniu Szwajcaria wygrała u siebie z Włochami 3-2 (1-1). W następnym meczu Polacy zagrają 7 września o 16:30 w Częstochowie z Włochami.