U-17: Polska 2-0 Dania

źródło: 90minut.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 17 po zaciętym meczu wygrała w finałowym meczu w ramach XXVI Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki z Danią 2-0 (0-0). Oba gole dla reprezentacji Polski zdobył Mariusz Stępiński - w 71. minucie oraz w doliczonym czasie gry (z rzutu karnego). W podstawowym składzie wyszedł na plac gry Aleksander Jagiełło, który spędził na boisku 67 minut, pokazując się z dobrej strony.
Legionista jako jeden z nielicznych graczy "Biało-czerwonych" podejmował próby pojedynków jeden na jeden, do tego z dobrym skutkiem. Choć wykończenie akcji pozostawiało jeszcze momentami nieco do życzenia, występ naszego pomocnika należy uznać za udany.

Dla reprezentacji Polski było to pierwszy zwycięstwo w turnieju o Puchar Syrenki od 2006 r.

2 września 2011, 16:00 - Ciechanów
Polska 2-0 Dania
1-0 71 min. Mariusz Stępiński b.a.
2-0 80+3 min. Mariusz Stępiński (rzut karny po faulu na Adrianie Cierpce)

Grano 2x40 minut.