Aleksander Jagiełło - fot. Raffi

U-17: Czarnogóra 0-2 Polska (akt)

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Czarnogórą w ramach eliminacji do mistrzostw Europy został przerwany w pierwszej połowie, przy stanie 0-0, z powodu złych warunków atmosferycznych w Podgoricy. Po wznowieniu lepiej poszło "Biało-czerwonym", którzy po golach Cierpki i ŻwiraOd pierwszego gwizdka na placu gry przebywali dwaj legioniści: Oskar Pogorzelec i Aleksander Jagiełło. Ten ostatni 5 minut przed końcem zdszedł z boiska.

U-17: Czarnogóra 0-2 Polska

Czarnogóra - Polska 0:2
0-1 70 min. Adrian Cierpka
0-2 76 min. Karol Żwir

Polska: 1. Oskar Pogorzelec - 2. Patryk Stępiński, 4. Gracjan Horoszkiewicz, 5. Igor Łasicki, 6. Lukas Klemenz, 7. Piotr Azikiewicz, 8. Adrian Cierpka, 9. Mariusz Stępiński (60' 15. Damian Kugiel), 11. Vincent Rabiega (69' 17. Rafał Włodarczyk), 13. Aleksander Jagiełło (75' 16. Karol Żwir) 14. Karol Linetty.

sędziował: Aleksiej Jeśkow (Rosja).

Przedwczoraj Polacy pokonali Maltę 3-0, a 24 października zagrają z Hiszpanią.