REKLAMA

Dominik Furman w pierwszej drużynie Legii

Wiśnia, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

19-letni Dominik Furman podpisał dzisiaj kontrakt z pierwszą drużyną Legii. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe cztery lata. Pomocnik przez ostatnie półtora sezonu grał w drużynie Młodej Legii. Wcześniej przez pięć lat występował w kategoriach juniorskich stołecznego klubu.

Swoją karierę rozpoczynał w Szydłowiance Szydłowiec. Dominik Furman jest szóstym wychowankiem Akademii Piłarskiej, który trafił do pierwszej drużyny warszawskiej Legii. Wcześniej podobną drogę przebyli Michał Żyro, Rafał Wolski, Jakub Szumski, Michał Efir i Daniel Łukasik.
"Odczuwam wielką satysfakcję i radość. Jestem kolejnym wychowankiem, który dostaje się do zespołu. Teraz trzeba tylko ciężko pracować na treningach, aby dostawać szansę pokazywania się w meczach ligowych lub spotkaniach na arenie międzynarodowej" - powiedział Furman zaraz po podpisaniu umowy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.