Kick-boxing: 10 medali legionistów w turnieju o PP

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend w Kobyłce odbyły się zawody o Puchar Polski w kick-boxingu w formule kick-light. Legię reprezentowało 14 zawodników, z których 10 stanęło na podium. Złote medale wywalczyli: Konrad Czopowicz (-74 kg) i Joanna Radzięda (-50 kg). W finale kategorii wagowej -74 kg znaleźli się dwaj legioniści - trener i jednocześnie czynny zawodnik Legii, Przemysław Ziemnicki oddał pierwsze miejsce bez walki swojemu wychowankowi - Konradowi Czopowiczowi.

Także w finale kategorii wagowej -50 kg wśród pań znalazły się dwie zawodniczki naszego klubu. W tym przypadku walka doszła do skutku i Joanna Radzięda pokonała Dominikę Ziemnicką.

Srebrne medale zdobyli: Przemysław Ziemnicki (-74 kg), Dominika Ziemnicka (-50 kg) i Anna Nestorowicz (-55 kg), a brązowe Przemysław Mechowski (-57 kg), Jarosław Książek (-63 kg), Artur Książek (-69 kg), Agata Knapik (-50 kg) i Klara Kleczkowska (-55 kg).

Więcej informacji i wyników innych sekcji naszego klubu znajdziecie w dziale Inne sekcje.