Szermierka: 5 medali na mistrzostwach Warszawy

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W sobotę odbyły się szermiercze mistrzostwa Warszawy młodzików, w których wystartowali młodzi zawodnicy Legii. Wśród dziewcząt na podium znalazły się trzy legionistki - Patrycja Marciniak (złoto), Aneta Leśniewska (srebro) i Dominika Kucharczyk (brąz). Wśród chłopców Legia zdobyła dwa medale - Arkadiusz Zych złoty, a Mateusz Chołast brązowy.

Pozostali legioniści zajęli następujące miejsca: Piotr Gidziński (12), Andrzej Grodzowina (14), Kacper Kamecki (23), Aleksander Czaplicki (24), Patrycja Mielowska (5), Klaudia Chwiejczak (7), Zuzanna Olchowik (8), Alicja Bury (12), Julia Falińska (17) i Joanna Kościelska (29).

W mistrzostwach Warszawy wśród dzieci 11 miejsce zajął Bartosz Bogdański, a Szymon Kościelski był trzynasty.