Hokej: Legia 4-3 Polonia Bytom

Mishka i Woytek - Wiadomość archiwalna

W rozegranym na Torwarze meczu hokeja Legia Warszawa pokonała po dogrywce Polonię Bytom 4-3. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem wojskowych 2-0. Na początku drugiej części gry rywale grając w przewadze strzelili kontaktowego gola, w 36. minucie doprowadzili do wyrównania, a tuż przed końcową syreną objęli prowadzenie 3-2.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Mishki

Ostatnia tercja rozpoczęła sie od znakomitej indywidualnej akcji Mateusza Bepierszcza zakończonej wyrównującą bramką, ale później żadna z drużyn nie potrafiła skierować krążka do bramki.

Podczas pięciominutowej dogrywki legioniści po pięknym uderzeniu zapewnili sobie wygraną i niestety tylko dwa punkty.

Do zespołu wrócił po urazie Rafał Solon. Zagrali również nowi zawodnicy - Patryk Pronobis i Mateusz Wiśniewski.