REKLAMA

Juskowiak: To dobre losowanie

źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

"To dobre losowanie dla Legii, nie tylko z marketingowego punktu widzenia. Oczywiście, wysoka jakość widowiska jest gwarantowana. Sporting to zespół grający na podobnym poziomie, co PSV Eindhoven" – mówi Andrzej Juskowiak, były piłkarz portugalskiego klubu.
"Szansę legionistów widzę w kontrataku. Sporting gra niezwykle ofensywną piłkę. Jego piłkarze zaangażują zbyt duże siły w atak i wtedy może ich to zgubić. Najlepiej byłoby, gdyby podopieczni Macieja Skorży zagrali tak, jak zrobił to Lech Poznań u siebie ze Sportingiem Braga w poprzednim roku. Portugalczycy grali piłką, ale wystarczyła jedna kontra, aby Rudnevs strzelił gola. Zdecydowanie trzeba uważać na Matiasa Fernandeza. Chilijczyk potrafi robić z piłką niebywałe rzeczy. Poza tym niezwykle groźni w ataku są Holendrzy: Ricky van Wolfswinkel oraz Stijn Schaars" - dodał.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.